Reklama

 

Szanowni Państwo.

Proponujemy nasze strony jako nośnik informacji o oferowanych przez Państwa firmę towarach, usługach lub innej działalności.

Ze względu na fakt, że nasza witryna staje się miejscem coraz chętniej odwiedzanym przez szereg zafascynowanych ideą paleo-SETI i SETI internautów, inwestycja w reklamę na naszych stronach wydaje się być słuszną i trafną.

Stosowane do tworzenia tego portalu narzędzia są najwyższej jakości i stanowią klucz do swobodnej oraz praktycznie nieograniczonej ekspresji w kreacji działań promocyjnych. W odpowiedzi na Państwa oczekiwania wprowadzamy mechanizmy skutecznie omijające narzędzia blokujące reklamy typu „AdBlocker”. Wciąż rozwijamy, aktualizujemy oraz poddajemy analizie kod programu sterującego stroną. Optymalizacja programu skutecznie wpływa na szybkość działania (wczytywania) poszczególnych jej elementów a lekka, zarazem atrakcyjna szata graficzna przyciąga uwagę naszych użytkowników.

W ramach działań promocyjnych na naszych stronach proponujemy Państwu:

statyczne lub animowane „boxy” dla banerów** ;
wyróżnione słowa/klucze z odnośnikami do Państwa stron* ;
skonfigurowane jako wyskakujące lub wysuwane karty pop-up z dowolną treścią* ;
umieszczenie linku w „box’sie”: „Nasz sponsor” pod menu głównym strony (wszystkie strony)° ;
zamieszczenie tekstu „artykuł sponsorowany” z linkiem do Państwa strony i graficzną etykietą° ;
inne przez Państwo proponowane formy możliwe do implementacji na stronieˆ.

* zapewnione działanie w wersji desktop i mobilnej, ** w wersji mobilnej nie działają „boxy” zamieszczone po bokach strony, ° usługa „premium” z ingerencją w kod strony, ˆ wymaga dodatkowych konsultacji

Większość proponowanych rozwiązań można sprawdzić przeglądając nasz serwis w wersji desktopowej i mobilnej.

W sprawie usług reklamowych prosimy się kontaktować za pomocą formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy koniecznie zaznaczyć kategorię „Reklama” a w temacie wiadomości wpisać jaką formą promocji jesteście Państwo zainteresowani. W celu dalszego kontaktu prosimy koniecznie podać numer telefonu kontaktowego i nazwisko osoby wyznaczonej do kontaktu.

WAŻNE!!! Instytucje, stowarzyszenia, grupy użyteczności publicznej/społecznej i firmy zajmujące się działalnością charytatywną oraz innymi formami nieodpłatnej pracy na rzecz pomocy dobroczynnej w Paleoastronautyka.PL są promowane w formie darmowej.

WAŻNE! Z uwagi na w pełni apolityczny i bezwyznaniowy charakter stron Paleoastronautyka.PL nie zamieszczamy żadnych reklam i materiałów sugerujących partycypacje partyjne bądź religijne.

WAŻNE! Działamy na rzecz ograniczenia cyberprzemocy.
Reklamy o agresywnej treści NIE BĘDĄ publikowane!

WAŻNE! Firmy z województwa kujawsko – pomorskiego mogą liczyć na spore rabaty. Doceniamy „patriotyzm lokalny”.

Jeśli Państwa zainteresowaliśmy – ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.